D¬WIGI I ŻURAWIE - WYNAJEM - USŁUGI D¬WIGOWE

Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, O¶więcim, Wadowice, Andrychów, Skoczów, Wisła, Ustroń

¦wiadczymy usługi od 1991 roku!

dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak dĽwigi kasprzak

O firmie


Nasza firma działa na rynku usług dĽwigowych od 1992 roku.

W tym czasie rozwijali¶my się i podnosili¶my swoje kwalifikacje wynajmuj±c dĽwigi i oferuj±c usługi dĽwigowe w inwestycjach Bielska-Białej, Podbeskidzia w tym Żywca, O¶więcimia i Cieszyna oraz innych rejonów Polski.

Współpraca z takimi firmami jak: MOSTOSTAL-Zabrze, MOSTOSTAL-Kraków, Exbud-Skanska, Zakłady Tłuszczowe "Bielmar", Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, MESSER, VOLKER RAIL, ELEKTROBUDOWA, GT POLAND, APENA REMONT, GE POWER CONTROLS i FABRYKA ¦RUB "BISPOL", BULTEN to dla nas ogromne do¶wiadczenie i prestiż.

Oprócz do¶wiadczonej kadry pracowników, posiadamy żurawie, które przy pracach montażowych, budowlanych i przeładunkowych dowiodły swojej niezawodno¶ci. Jako jedna z nielicznych firm w woj. ¶l±skim dysponujemy żurawiami LIEBHERR, które charakteryzuj± się doskonałymi parametrami roboczymi. Jeden z nich jest największym żurawiem samojezdnym w Bielsku.

Poza tym posiadamy żurawie samojezdne z wysięgnikiem teleskopowym, które zbudowane s± na podwoziu samochodowym. Umożliwia to poruszanie się żurawi po większo¶ci dróg, a więc łatw± i szybk± zmianę miejsca pracy. Z tych powodów żurawie te używane s± powszechnie do wykonywania prac montażowych, przeładunkowych i awaryjnych.

Posiadamy atestowany osprzęt tj. liny stalowe oraz zawiesia: łańcuchowe, pasowe i linowe niezbędne do bezpiecznej realizcji usług dĽwigowych.

Przy współpracy z nami udzielamy doradztwa w zakresie prac montażowo - dĽwigowych oraz w doborze odpowiedniego żurawia minimalizuj±c tym samym koszty usługi.

Wszystko to sprawia, że jeste¶my gotowi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom.

Posiadamy wiedzę, do¶wiadczenie, uprawnienia i sprzęt niezbędny do realizacji kompleksowych usług dĽwigowych na najwyższym poziomie

Usługi przez nas ¶wiadczone s± usługami wysokiej jako¶ci.