WYNAJEM DŹWIGÓW I ŻURAWI, USŁUGI DŹWIGOWE

Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Skoczów, Wisła, Ustroń

Świadczymy usługi od 1991 roku!


O firmie


Nasza firma działa na rynku usług dźwigowych od 1992 roku.

W tym czasie rozwijaliśmy się i podnosiliśmy swoje kwalifikacje wynajmując dźwigi i oferując usługi dźwigowe w inwestycjach Bielska-Białej, Podbeskidzia w tym Żywca, Oświęcimia i Cieszyna oraz innych rejonów Polski.

Współpraca z takimi firmami jak: MOSTOSTAL-Zabrze, MOSTOSTAL-Kraków, Exbud-Skanska, Zakłady Tłuszczowe "Bielmar", Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, MESSER, VOLKER RAIL, ELEKTROBUDOWA, GT POLAND, APENA REMONT, GE POWER CONTROLS i FABRYKA ŚRUB "BISPOL", BULTEN to dla nas ogromne doświadczenie i prestiż.

Oprócz doświadczonej kadry pracowników, posiadamy żurawie, które przy pracach montażowych, budowlanych i przeładunkowych dowiodły swojej niezawodności. Jako jedna z nielicznych firm w woj. śląskim dysponujemy żurawiami LIEBHERR, które charakteryzują się doskonałymi parametrami roboczymi. Jeden z nich jest największym żurawiem samojezdnym w Bielsku.

Poza tym posiadamy żurawie samojezdne z wysięgnikiem teleskopowym, które zbudowane są na podwoziu samochodowym. Umożliwia to poruszanie się żurawi po większości dróg, a więc łatwą i szybką zmianę miejsca pracy. Z tych powodów żurawie te używane są powszechnie do wykonywania prac montażowych, przeładunkowych i awaryjnych.

Posiadamy atestowany osprzęt tj. liny stalowe oraz zawiesia: łańcuchowe, pasowe i linowe niezbędne do bezpiecznej realizcji usług dźwigowych.

Przy współpracy z nami udzielamy doradztwa w zakresie prac montażowo - dźwigowych oraz w doborze odpowiedniego żurawia minimalizując tym samym koszty usługi.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom.

Posiadamy wiedzę, doświadczenie, uprawnienia i sprzęt niezbędny do realizacji kompleksowych usług dźwigowych na najwyższym poziomie

Usługi przez nas świadczone są usługami wysokiej jakości.